Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5