Series
Ratings
50
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0- Rotary ParkRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
PoldarkRated ★ 3.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0