Series
Ratings
27
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.0
Miss in KissRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Star of the UniverseRated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 2.0
My Moochy BoyfriendRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0