Movies
Ratings
26
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
PKRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0