Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0