Titles you rated
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0