Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
InfernoRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5