Titles you rated
PhoenixRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5