Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0- How she fellsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0