Movies
Ratings
28
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0