Movies
Ratings
343
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0