Movies
Ratings
626
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0