Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0