Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.5