Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
RushRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0