Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The AssessmentRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Yoshino's Barber ShopRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 1.5