Series
Ratings
22
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 3.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Who Killed Him?Rated ★ 3.5