Titles you rated
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
BeanRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 5.0
MouseHuntRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0