Titles you rated
Up in the AirRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
ShortcomingsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Hocus PocusRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
JackRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0