Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.0