Series
Ratings
33
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0