Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0