Titles you rated
Childless ComfortRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
SignRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0