Movies
Ratings
468
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
BreakdownRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5