Titles you rated
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.0 Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
 Go BackRated ★ 2.0 Go BackRated ★ 2.0
 Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5 Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
 In Our PrimeRated ★ 3.0 In Our PrimeRated ★ 3.0
- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
- CabrioletRated ★ 2.5
- HamjinabiRated ★ 3.0
 Sister YujeongRated ★ 4.0 Sister YujeongRated ★ 4.0
- Ghwa the Last NameRated ★ 3.5
 HopelessRated ★ 2.0 HopelessRated ★ 2.0
- Jeong-sunRated ★ 3.5
- Tea DiaryRated ★ 3.0
 50cmRated ★ 2.5 50cmRated ★ 2.5
- Error!Rated ★ 3.0
- The Cold BreathRated ★ 3.0
- BugRated ★ 3.0
- An Ordinary DayRated ★ 2.0
 A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 4.0 A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 4.0
 The FortressRated ★ 4.0 The FortressRated ★ 4.0