Movies
Ratings
292
Zootopia 2Rated ★ 3.5
OverseasRated ★ 4.5
Black GirlRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Salve MariaRated ★ 4.5
All of Us StrangersRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
DenialRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Goya's GhostsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0