Movies
Ratings
544
Millennium ActressRated ★ 2.0
Rebel Without a CauseRated ★ 3.5
Paths of GloryRated ★ 3.5
UshikuRated ★ 5.0
The PsychicRated ★ 4.0
Zombie Flesh EatersRated ★ 3.0
The BeyondRated ★ 3.0
City of the Living DeadRated ★ 3.5
SerpicoRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
The Panic in Needle ParkRated ★ 3.5
BullyRated ★ 3.5
KidsRated ★ 3.0
Ken ParkRated ★ 4.0
Wassup RockersRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
El TopoRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 3.0