Titles you rated
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.5- Magical Shopping Arcade AbenobashiRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- おかしなガムボールRated ★ 5.0
- Looney Tunes Show Vol.1Rated ★ 4.5
- バッグス! ルーニー・テューンズ・プロダクションRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
NINKU-忍空-Rated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 2.0
PenguindrumRated ★ 4.0
じゃりン子チエRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Spaceship SagittariusRated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0- ガンバの冒険Rated ★ 5.0