Movies
Ratings
780
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0