Titles you rated
LIGHTHOUSERated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Captivating the KingRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
SeventeenRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 2.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5