Titles you rated
Project PowerRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
More than BlueRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0