Movies
Ratings
569
BabygirlRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 1.5
The Wind RisesRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.0