Titles you rated
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0