Movies
Ratings
101
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Hotel Transylvania: TransformaniaRated ★ 1.5
The FallRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Last HolidayRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0