Movies
Ratings
906
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
- PilotRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 2.0
Never Been KissedRated ★ 3.5