Series
Ratings
122
Chainsaw ManRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5