Movies
Ratings
97
FrozenRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 2.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
GloveRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 2.0
AntzRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0