Movies
Ratings
174
ThirstRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 4.5
Don't MoveRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0