Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 1.5
American History XRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5