Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0