Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
The GreyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0