Series
Ratings
24
BigRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5