Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0