Titles you rated
Red DragonRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ManhunterRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 3.0
将軍Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0