Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5