Titles you rated
Love ShuffleRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- 숙명 1969-2010Rated ★ 3.0
- Yaoh Season 1Rated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0