Titles you rated
A Man EscapedRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Le SamouraïRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Étude cinégraphique sur une arabesqueRated ★ 3.0
Ballet MécaniqueRated ★ 5.0- All That Saves UsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Sick KittenRated ★ 3.5
Serpentine Dance by Lina EsbrardRated ★ 0.5- 물 뿌리는 자와 물 맞은 자Rated ★ 1.0
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 1.5