Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Ultraman MebiusRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
UltramanRated ★ 4.0
UltramanRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Angels of DeathRated ★ 1.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5