Series
Ratings
147
EBS DocuprimeRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0