Titles you rated
 HulkRated ★ 4.0 HulkRated ★ 4.0
 Home AloneRated ★ 5.0 Home AloneRated ★ 5.0
 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 Back to the Future Part IIRated ★ 5.0 Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
 TRON: LegacyRated ★ 4.0 TRON: LegacyRated ★ 4.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
 WaterboysRated ★ 4.0 WaterboysRated ★ 4.0
 I Am Number FourRated ★ 4.0 I Am Number FourRated ★ 4.0
 ArahanRated ★ 3.0 ArahanRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
 Star TrekRated ★ 4.0 Star TrekRated ★ 4.0
 X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0 X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
 X-MenRated ★ 4.0 X-MenRated ★ 4.0
 HancockRated ★ 5.0 HancockRated ★ 5.0
 Spider-ManRated ★ 4.0 Spider-ManRated ★ 4.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 X-Men: The Last StandRated ★ 5.0 X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0